W naszym obiekcie znajdują się trzy komfortowe sale konferencyjne, które doskonale sprawdzają się jako miejsce organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Sala konferencyjna jest salą dużą mieszczącą do 60 osób, sprawdza się ona przy organizacji konferencji, spotkań dla dużej liczby uczestników. Sala szkoleniowa jest zaprojektowana na wzór typowej sali lekcyjnej, gdzie znajdują się ławki i tablica. Najczęściej organizowane są w niej szkolenia lub wykłady do 25 uczestników. Sala kameralna to nieduża, przytulna sala do 15 osób. Często wykorzystywana jest na spotkania biznesowe, negocjacje lub indywidulane spotkania.

Dokładamy wszelkich starań, aby organizacja szkoleń w naszym hotelu przebiegała w miłej atmosferze. Dodatkowo proponujemy organizację przerw kawowych, dostosowanych do Państwa oczekiwań. Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z oferty Restauracji Plackarnia, która mieści się w budynku Hotelu.
Możemy zaproponować korzystne cenowo pakiety łączące organizację konferencji z noclegiem dla uczestników.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcą Państwo zorganizować konferencję, szkolenie lub innego typu spotkanie w jednej z naszych sal.

Rezerwacja tel.: +48 81 533 03 66 lub +48 81 533 82 86
e-mail rezerwacje: sekretariat@hotellogos.lublin.pl

Poniżej prezentujemy cennik wynajmu sal.

Sala Cena podstawowa (netto za godzinę)
konferencyjna do 60 osób 35 zł
szkoleniowa do 25 osób 25 zł
kameralna do 15 osób 20 zł