standard-title Logos – Atrakcyjne noclegi w Lublinie

Logos – Atrakcyjne noclegi w Lublinie

Hotel Logos oferuje Państwu atrakcyjne noclegi w centrum Lublina. Nasza oferta to 28 pokoi hotelowych, które pomieszczą 61 gości. Niewielka ilość miejsc noclegowych pozwala na indywidualne podejście do każdego z Gości. Oprócz miłej i fachowej obsługi nasi Goście mogą liczyć m.in. na darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu oraz przepyszne śniadania w restauracji Plackarnia. Dogodna lokalizacja w centrum miasta oraz parking dla Gości powodują, że jesteśmy idealnym miejscem do przenocowania. Ponadto oferujemy wynajem sal konferencyjnych, organizację szkoleń i spotkań biznesowych. Zapraszamy!

Hotel „LOGOS” Lublin

Filia OUPiS ZNP

ul. Akademicka 4
20-033 Lublin

Recepcja Hotelu

tel. +48 81 533 82 85
tel. +48 81 533 82 86
recepcja@hotellogos.lublin.pl

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych dobrowolnie przez Państwa w powyższym formularzu jest ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO z siedzibą w Warszawie, przy ul. Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy XIX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000150507, NIP: 526-000-18-84, Regon: 001081029, działający w ramach swojej jednostki organizacyjnej: Związku Nauczycielstwa Polskiego ZG Hotel „Logos” Filia OUPiS, ul. Akademicka 4, 20-033 Lublin, a inspektor ochrony danych jest dostępny pod adresem e-mail: iod@hotellogos.lublin.pl
Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o polityce przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w zakładce RODO.