Pokój 1 osobowy z łazienką

Pokój 1 osobowy z łazienką Pokój jednoosobowy jest to prosto urządzony pokój o klasycznym wystroju. W każdym pokoju bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Wyposażenie pokoju: szafa/garderoba, stół, szklanki, krzesła, wykładzina podłogowa, telefon, telewizor, łazienka z prysznicem, bezpłatny zestaw podstawowych kosmetyków, toaleta. Rodzaj łóżka/łóżek: 1 łóżko pojedyncze.

Pokój 2 osobowy z łazienką

Pokój 2 osobowy z łazienką Pokój dwuosobowy jest to prosto urządzony pokój o klasycznym wystroju. W każdym pokoju bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Wyposażenie pokoju: szafa/garderoba, stół, szklanki, krzesła, wykładzina podłogowa, telefon, telewizor, łazienka z prysznicem, bezpłatny zestaw podstawowych kosmetyków, toaleta. Rodzaj łóżka/łóżek: 2 x łóżko pojedyncze.

Pokój 3 osobowy z łazienką

Pokój 3 osobowy z łazienką Pokój trzyosobowy jest to prosto urządzony pokój o klasycznym wystroju. W każdym pokoju bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Wyposażenie pokoju: szafa/garderoba, stół, szklanki, krzesła, wykładzina podłogowa, telefon, telewizor, łazienka z prysznicem, bezpłatny zestaw podstawowych kosmetyków, toaleta. Rodzaj łóżka/łóżek: 3 x łóżko pojedyncze.